Amazon Island
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kurnik

Go down 
AutorWiadomość
Gongji
Kapitan drużyny siatkarskiej
Kogucik

Gongji


Wzrost i waga : 191 cm / 74 kg.
Data rejestracji : 03/08/2014
Liczba postów : 94

Kurnik Empty
PisanieTemat: Kurnik   Kurnik EmptyWto Lis 11, 2014 5:55 pm

Kurnik V0rVgUJ

Czym jest awatarnia wie każdy. Jestem tutaj, żeby pomóc wszystkim, którzy nie mogą poradzić sobie z obrobieniem awatarów lub sygnatur. Tradycyjnie, krótki regulamin:

  1. Jestem człowiekiem, co gorsza - studentem. Nie zawsze będę miała na wszystko czas.
  2. W dowolnej chwili mogę zamknąć awatarnię - wtedy dokończę tylko te zlecenia, które już przyjęłam.
  3. Mój sposób obróbki jest dość prosty. Używam tekstur, filtrów i (zazwyczaj) prostych czcionek. Przede wszystkim zależy mi na czytelności.
  4. Jeśli znajdę lepszy obrazek proponowanej postaci, użyję go jako drugiej wersji grafiki.
  5. Robię i awatary i sygnatury, ale nie piszę się na używanie bardziej zaawansowanych kodów (mapy HTML) czy robienie gifów.
  6. Mogę podjąć się zmiany kolorów na grafice, ale jeśli efekt okaże się kiepski, oddam do użytku grafikę czarno-białą.
  7. Awatary robię w wymiarach 250 x 450 px. W przypadku innych formatów proszę o zaznaczenie tego w zamówieniu.


Co trzeba zrobić, żeby zamówić u mnie awatar? Wypełnić formularz, jak zawsze.

Kod:
[b]Link do grafiki:[/b] Odsyłacz do obrazka, oczywiste.
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] Dotyczy postaci z grafiki. Ułatwi mi to ewentualne znalezienie innych grafik.
[b]Zamówienie:[/b] Awatar lub sygnatura. Albo też zestaw.
[b]Tekst główny:[/b] Napis, który zostanie bardziej zaakcentowany - najlepiej nick lub imię i nazwisko postaci.
[b]Tekst dodatkowy:[/b] Cytat, fragment piosenki - to, co chcecie, żeby pojawiło się na awatarze poza napisem głównym.
[b]Uwagi:[/b] Wasze prośby dotyczące zmian kolorów, wymiarów itp.
Powrót do góry Go down
https://amazonisland.forumpl.net
 
Kurnik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amazon Island :: OFF TOP :: P R A C O W N I E . . P L A S T Y C Z N E-
Skocz do: