Amazon Island
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Gongji
Kapitan drużyny siatkarskiej
Kogucik

Gongji

Wzrost i waga : 191 cm / 74 kg.
Data rejestracji : 03/08/2014
Liczba postów : 94

Regulamin Empty
PisanieTemat: Regulamin   Regulamin EmptyPon Sie 04, 2014 2:32 pm

Regulamin GowDodF

ZASADY OGÓLNE

 1. Ze względu na naturę forum prosimy o to, by rejestrujący się użytkownicy byli pełnoletni.
 2. Motywem przewodnim forum jest yuri, czyli (często erotyczne) związki kobiet z kobietami. Jeśli ten temat do Ciebie nie przemawia, nikt nie będzie Cię zmuszał do rejestracji.
 3. Przestrzeganie regulaminu jest obowiązkiem każdego gracza. Nieznajomość zasad nie zwalnia z przestrzegania ich, pamiętajcie o tym.
 4. Administracja ma prawo usunąć (lub zbanować) użytkownika łamiącego zasady forum, wykazującego się brakiem szacunku dla innych, lub będącego ogólnie rzecz biorąc problematycznym, nawet bez uprzedniego ostrzeżenia.
 5. Nick to imię, nazwisko, imię i nazwisko lub pseudonim postaci. Wszelkie KasiUnie98 będą z miejsca usuwane i traktowane jak spam.
 6. Dbajmy o kulturę osobistą. Nie kłóćmy się, ani nie obrażajmy, w końcu forum ma być przyjemnością. Wszelkie spory prosimy rozwiązywać poprzez PW lub inny komunikator typu Skype lub GG. Ignorowanie tego punktu będzie karane.
 7. Reklamowanie innych for w miejscach do tego nie przeznaczonych będzie karane i usuwane.
 8. Poza Chatboxem i działem Off Top zakazane jest używanie emotikonów.
 9. Wszystkie teksty na forum (posty, karty postaci) muszą być autorstwa osoby publikującej je.
 10. Polecenia administracji nie podlegają dyskusji. Ignorowanie ich może być uznane za pośrednie łamanie regulaminu - i tak karane.
 11. Administracja ma prawo wkroczyć w konflikt użytkowników, jeśli będzie się on odbijał na całokształcie forum.
 12. Administracja jest zła, niedobra, pozbawiona serca i nasmarowana kremem z lustra Królowej Lodu. Jest to odpowiedź na poprzednie, trwające wiele miesięcy, problemy z użytkownikami, które doprowadziły do zamknięcia forum w grudniu 2014 roku. Błąd pobłażliwości nie będzie popełniony po raz drugi.
 13. Administracja zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian regulaminu.

FABUŁA:

 1. Niedozwolone jest pisanie fabuły bez zaakceptowanej karty postaci. Konta takich osób mogą być bez uprzedzenia usuwane.
 2. Nie dopuszcza się bilokacji postaci - tak, jak jedna osoba nie może się rozdwoić, tak postać może być tylko w jednym miejscu.
 3. Koniec sesji w danym temacie oznaczamy skrótem umieszczonym na końcu posta.
 4. Prosimy o pisanie bardziej rozbudowanych postów (na przysłowiową "długość awatara" lub dłuższych). Minimum to dziesięć rozbudowanych zdań.
 5. Na forum preferowane jest pisanie w trzeciej osobie, ale używanie narracji pierwszoosobowej nie jest zabronione. Wszystko zależy od osobistych uzgodnień graczy.
 6. O ile postaci mogą używać wulgaryzmów jak rasowi żeglarze, to w narracji prosimy z nich, w miarę możliwości, zrezygnować. Wyjątkiem jest rzecz jasna narracja pierwszoosobowa.
 7. Prosimy o nieużywanie kolorów do zaznaczenia kwestii postaci, lub używanie mało agresywnych kolorów. Starajmy się tworzyć posty miłe dla oka, mkay?
 8. God mode jest zabroniony niezależnie od sytuacji. Nie można sterować, skrzywdzić, zabić lub pisać za postać innego gracza. Wyjątkami są uzgodnione przez obu graczy sytuacje, które muszą być zaznaczone na końcu posta, najlepiej stwierdzeniem
  "zezwolenie na god mode". Jeżeli użytkownik wklei to stwierdzenie choć nie dostał pozwolenia na GM, jego konto może zostać usunięte.
 9. Fabuła nie jest objęta cenzurą. Możecie się rozmnażać jak króliki, ale gdy robicie to w miejscach publicznych, zaczynajcie post od małego [+18], lub ukrywajcie tekst przy pomocy komendy spoiler. Być może ktoś nie ma ochoty czytać o cudzych eskapadach w kawiarnianej toalecie.
 10. Zakładanie nowych tematów na miejsca publiczne jest dozwolone i mile widziane. Prosimy jednak o tworzeni opisów mówiących coś o danym miejscu, lub używanie czytelnych grafik o wymaganej szerokości 470 pikseli.

GRAFIKI:

 1. Wymagany rozmiar awatarów to 250 na 450 pikseli.
 2. Maksymalna szerokość grafiki w sygnaturze to 470 px, zaś sam podpis nie powinien być nienaturalnie długi.
 3. Na forum nie dopuszcza się zdjęć oraz realistycznych rysunków. Starajmy się trzymać estetyki mangi i anime.
 4. Grafiki o lekkich podtekstach erotycznych (echhi) są dopuszczalne, ale prosimy o zachowanie dobrego smaku.
 5. Kopiowanie cudzych awatarów będzie karane.

CHATBOX:

 1. Kłótnie na CB są zakazane, tak samo jak nadużywanie wulgaryzmów. Forum ma być przyjemnym sposobem na spędzenie czasu wolnego, a nie miejscem do, jakby nie patrzeć, publicznego prania brudów między użytkownikami. I pamiętajmy, że dyskusja i kłótnia to nie to samo, ale jedno szybko może zmienić się w drugie.
 2. Opisywanie scen erotycznych na CB jest surowo zabronione. Użytkownicy łamiący tą zasadę mogą stracić możliwość pisania na czacie.
 3. Reklamowanie innych for na CB jest tak samo zabronione, jak w innych, nie przeznaczonych do tego celu działach.
 4. Spam na CB będzie się wiązał z odebraniem możliwości używania go.


OSTATNIA EDYCJA: 30 lipca 2015 roku.
Powrót do góry Go down
https://amazonisland.forumpl.net
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amazon Island :: ORGANIZACJA :: R E G U L A M I N-
Skocz do: