IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Saika Fincke

Go down 
AutorWiadomość
Saika

Wzrost i waga : 164cm/54 kg
Data rejestracji : 31/07/2015
Liczba postów : 7

PisanieTemat: Saika Fincke   Nie Sie 02, 2015 9:26 pm

Imię i nazwisko:
Jestem Saika z średnio zamożnego rodu Fincke.

Przezwisko:
Chyba najczęściej Saja. Ale może być Sai albo po prostu Saika.

Pochodzenie:
Pochodzę ze Szwecji, z okolic Helsingborga. Aczkolwiek cała moja rodzina jest porozrzucana po całym świecie – mam rodzinę na terenie byłej Szkocji, jak również Francji. Sama mieszkam na terenie średniej wielkości rezydencji, na zacisznej wsi.

Rodzina:
Moja najbliższa rodzina to oczywiście tata, mama i rodzeństwo, którego mam aż sześcioro. Jest to pięć sióstr i dwoje braci, z czego ja jestem trzecia licząc od najstarszej najstarszego z mojego rodzeństwa.

Grupa:
Zwykła, niewyróżniająca się licealistka.

Kierunek:
Profil biologiczno-chemiczny. Pewnie był by to profil matematyczno-fizyczny, ale z doświadczenia wiem, że fizyka mało kiedy bywa dla mnie uprzejma…

Wygląd:
Jakby to powiedzieć… wyglądam zwyczajnie… chyba. Mam około 164 może 165 centymetrów wzrostu i dość drobną budowę. Jestem blondynką, lecz często maluję sobie włosy. Więc zaczynając od głowy, mam dość długie, ciemno turkusowe włosy, zazwyczaj nie spięte.  Proste i dość gęste – moja chaotycznie ułożona grzywka zazwyczaj przykrywa całe moje czoło. Brwi mam cienkie i stosunkowo mało widoczne, również zazwyczaj ukryte pod włosami. Dalej idąc, mam ciemnoniebieskie oczy, dookoła których mam rząd ciemnych rzęs. Na nosie noszę również okulary. Rzadko to się zdarza, ponieważ mam wadę tylko na jednym oku, -0,5 dioptrii, więc ich noszenie nie jest niezbędne, bym dobrze widziała. Nos mały i łagodnie zadarty, niewielkie usta. W uszach zazwyczaj noszę kolczyki, chociaż małe i raczej ich nie widać pod pokrywą włosów.  Zazwyczaj jednak spinam włosy z jednej strony, więc od czasu do czasu poświecę błyskotkami.
Jak mówiłam wcześniej mam drobną budowę:  smukłe ramiona, zakończone niewielkimi dłońmi, chociaż o stosunkowo długich palcach. Mam wielki biust, niewielkie wcięcie w tali i tak samo długie jak i grube uda. Prawdopodobnie dlatego, iż lubię biegać.  Nogę w rozmiarze 38. To by było na tyle jeśli o mnie chodzi.

Charakter:
Jeśli mam coś o sobie powiedzieć, to powiem: jestem ostoją spokoju. Ciężko mnie zdenerwować. Tak, to prawda jestem czasem jak wagon medytujących mnichów. Ja jednak patrzę na to nieco inaczej, bo z mojej perspektywy. Pewnie komplikuję tak prostą sprawę, ale chodzi to o to iż jestem leniwa i nie chce mi się marnować energii na głupie kłótnie. To też dystansuję się od tego co niepotrzebne.  Sporty uprawiam raczej dlatego, iż to dobre dla mojego zdrowia i ogólnie wzmacnia ciało. A mi się to przyda, bo jestem nieco ciamajdowata. Albo niezdarna jak kto to ujmie i ogólnie trochę źle u mnie z koordynacją ruchową więc w sportach wymagających trochę precyzji zawsze daję plamę. No ale dobrze pływam i biegam – to się liczy.
Do życia staram się podchodzić na luzie i z uśmiechem – ofiarować ludziom tę najlepszą cześć mnie, uroczą i radosną. Dość dużo gadam jak już zacznę i staram się z ludźmi znaleźć wspólny język, a pozostałych po prostu inteligentnie omijać. Bo jestem tego typu  osóbką, która mimo iż szybko wszystkiego się uczy, to zapomina o najzwyklejszych rzeczach, takich jak to, że  na przykład czasem trzeba podlać kwiatki. Jestem po prostu zapominalska i nie bardzo lubię sobie zawracać głowę rzeczami które mi do szczęścia niepotrzebne.
Z powodu mojego licznego rodzeństwa jestem bardzo opiekuńcza i troskliwa. Łączy się to w całość, ponieważ młodszemu rodzeństwu zawsze pozwalałam wchodzić sobie na głowę, dosłownie i w przenośni i nigdy mnie to nie irytowało. Temu też jestem troskliwa nad rodziną i gośćmi których goszczę i zawsze chcę, by czuli się u mnie jak u siebie w domu.
Mieszkać ze mną całej tej gromadce nie jest łatwo. Myślę, że gorzej jest mi, niż im. Jestem po prostu pedantyczna i lubię czystość i harmonię gdy wszystko zna swoje miejsce. W domu zawsze jest pełno roboty, bo dom spory i ciągle się coś brudzi. Temu też moje ulubione miejsce to zawsze mój pokój, łóżko i jakaś książka, które czytam. Niektóre po kilka razy… Nieważne. Były w dechę.
Co do moich zdolności czy coś w ten deseń to chyba ich nie mam zbyt wiele. Kiedyś brzdąkałam coś na gitarze… Szybko mi się znudziło i miałam od grania dłuższą przerwę. Zaczęłam więc grać na keyboardzie i tak już w sumie coś potrafię grać, ale nadal nie ma szału. Tata nauczył mnie jeszcze strzelać z broni długiej. A tak po za tym to chyba umiem coś ugotować i jak się umalować. Nie radzę sobie z elektroniką. Może to przez brak zainteresowania albo złośliwość rzeczy martwych. Używam prawie tylko i wyłącznie telefonu i tylko gdy to konieczne. Komputery wiem jak włączyć i wyłączyć, wejść na Internet. To chyba dużo, prawda?
Jeśli chodzi o bliższe relacje międzyludzkie, to w ludziach zawsze szukam ukojenia, ciepła i  zrozumienia. Dosłownie lubię czuć ciepło innych, lubię gdy ktoś się do mnie przytula, albo ja przytulam się do niego, gdy nasze ciała się dotykają. Czerpię radość z samego patrzenia na osobę, którą lubię. A o pozostałych rzeczach, to nawet nie wypada wspominać…

Miejsce zamieszkania:
Mieszkam w akademiku szkolnym, bo do domu  daleko, a ja wiele od siebie nie wymagam.

Dodatkowe:
Co by powiedzieć w tej części która zazwyczaj nikogo nie interesuje? Hmm…
Ulubiony kolor?
>Czerwony chyba… albo błękit… poważna sprawa.
Ulubiona potrawa?
>Żelki albo spaghetti. To zależy.
Dlaczego akurat ta?
>Bo na inne nie wpadłam
A deser?
>Lody śmietankowo-orzechowe z galaretką! Albo jakieś ciasto hmm karpatka?
Jaki masz kolor oczu?
>Ciemnoniebieskie!
Anime czy manga?
>Oczywiście że manga.
Bleach czy Naruto?
>Ani to, ani to.
A może Fairy Tail?
>Prawie dobrze, ale boję się Erzy…
A Gintama?
>O nie, mam „kiełbie we łbie”
Ulubiony serial?
>Dr. Hause?
A książka?
>Hmm. Pałam jednostronną miłością do podręcznika od biologii. >.>
A zespół?
>Eluveite!
A wokalista?
>Ciężko powiedzieć. Joakim z zespołu Sabaton jest jak dla mnie chyba najlepszy, bo można się z nim napić. Tylko ciii!
Ulubiony rodzaj muzyki?
>Folk metal albo metal symfoniczny.
Widzisz buzię w tym tęczu?
>Let’s find it out!
Wsiadałaś kiedyś do malucha tylnymi drzwiami?
>Maluch nie posiada klasy B (bagażnika)
Teraz perełka wszystkich pytań.
>Co do pereł, to ja nimi nie pogardzę.
Zadaję je każdej dziewczynie.
>Nie rób tego, bo się boję!
Jaki masz rozmiar stanika?
>Wkrótce będzie podwójne D
Jaką kuchnię najbardziej lubisz?
>Kuchnię mojej mamusi! Nawet jeśli bym nie robiła, to powiem że tak, bo wizja gotowania samej nie jest zbyt dobra!
Bylas kiedys w szpitalu jako pacjent ?
>Więcej niż raz!
Jesli tak, to why  ?
>Głównie przez głupotę. Raz byłam chora, innym razem spadłam z huśtawki i dostałam wstrząsu mózgu... A jak byłam mała to nie pamiętam
Jesteś nocnym markiem ?
>Oczywiście, ale i śpioszkiem, co się nie łączy.
Jeśli miałabyś określić swój charakter w dwóch cechach, jakie by to były ?
>Leniwa romantyczka
Why akurat te ?
>..tak jakoś.
Widziałaś kiedyś rozjechane zwierze na drodze ?
>Noo i to nie jedno.
Jeśli tak, to jakie to było zwierze ?
>Nie rozmawiajmy o tym ;c
Wierzysz w UFO lub Latającego Potwora Spagetti ?
>Tak, a to drugie wyznaję. haha c; Tylko żartowałam.
Wierzysz w zjawiska paranormalne, lub nadnaturalne ?
>Mam co do tego mieszane uczucia.
Wywoływałaś kiedyś duchy ?
>Jeszcze mi tego brak w domu!? Poi!
Co sadzisz o parapsychologii ?
>Sądzę, że nie znam tego pojęcia.
A o psychice człowieka ?
>Jest jak labirynt wygaszacz ekranu. Gra i bucy jak gruźlikowi w płucach, tylko nie wie po co.
Słyszałaś kiedyś o czymś takim jak świadomy sen lub Tulpa ?
>O świadomym śnie słyszałam, a nawet przeżyłam. Tylko godzina 43:81 mnie w nim przeraziła.
Ulubiony owoc ?
>Czereśnie. Zaraz potem truskawki.
A warzywo ?
>Papryka. Osstrraaa.
Ulubiony rodzaj czekolady?
>Ta, która jest najsłodsza! No dobra, z orzechami
Zaliczyłaś kiedyś nokaut ?
>Jeśli na zasadzie, że to mnie znokautowano... to tak.
Biłaś się kiedyś z kimś ?
>Oczywiście, z moją siostrą. Tak. To było o lody.
A widziałaś światełko w tunelu ?
>No, dużo świetlówek w nim było. A ja wole zwykłe 60 watówki.

Ostatnio zmieniony przez Saika dnia Pon Sie 03, 2015 12:09 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gongji
Kapitan drużyny siatkarskiej
Kogucik

Wzrost i waga : 191 cm / 74 kg.
Data rejestracji : 03/08/2014
Liczba postów : 94

PisanieTemat: Re: Saika Fincke   Pon Sie 03, 2015 10:40 am

Do KP nie mam zastrzeżeń większych zastrzeżeń, ALE:
  1. Jej włosy musiały zostać na granatowo ufarbowane - nie mogła się z takimi urodzić.
  2. Poproszę o usunięcie z tekstu emotikonów.
  3. Saika powinna dostać dowolną rangę, którą jej wymyślisz - coś w rodzaju tytułu postaci. Nie chodzi tu o jej funkcję, a coś w stylu, chociażby, "Leniwej romantyczki".
  4. Awatar ma nieregulaminowe wymiary.

Skoryguj te drobnostki i KP zostanie zaakceptowana.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

KP // GŁOS // TEMAT // INFORMACJE // TELEFON // STRÓJ // POKÓJ
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://amazonisland.forumpl.net
Saika

PisanieTemat: Re: Saika Fincke   Pon Sie 03, 2015 12:25 pm

Gongji napisał:
Do KP nie mam zastrzeżeń większych zastrzeżeń, ALE:

1. Jej włosy musiały zostać na granatowo ufarbowane - nie mogła się z takimi urodzić.
  2. Poproszę o usunięcie z tekstu emotikonów.
  3. Saika powinna dostać dowolną rangę, którą jej wymyślisz - coś w rodzaju tytułu postaci. Nie chodzi tu o jej funkcję, a coś w stylu, chociażby, "Leniwej romantyczki".
  4. Awatar ma nieregulaminowe wymiary.

Skoryguj te drobnostki i KP zostanie zaakceptowana.

1. Opis wyglądu dotyczy obecnego wyglądu postaci, więc myślałam że pisanie o tym jak wyglądałam jest niekonieczne, bo bym miała duuużo do pisania i wymyślania. No ale poprawiłam.
2. Poprawione.
3. Przytoczę : "Podane rangi ograniczone są do jednej osoby na pozycję. (Tutaj powinna być wielka litera, jeśli mogę wskazać błąd w dziale "rangi")-> każdy użytkownik ma prawo stworzyć dla swojej postaci wyjątkową rangę, która będzie zatwierdzona przy akceptacji karty postaci."
Z tego wynika iż stworzenie rangi jest pewnego rodzaju przywilejem. Ale jak z tego wynika, "ma prawo" czyli może, ale nie musi. Więc ja z tego prawa nie korzystam i nie chcę żadnej rangi.
4. Avatar ma 250 pikseli szerokości i 353 piksele wysokości. To mniej od przewidzianego w regulaminie 250 x 450 lecz:
*Mój avatar nie rozciąga forum (ma odpowiednią szerokość);
*Nie jestem grafikiem, nie umiem wpasować się idealnie w te wielkości;
*Rozciąganie grafiki powoduje iż grafika traci na jakości, widać piksele i staje się niewymiarowa lub co lepiej pasuje, nieproporcjonalna.
Tu nie chodzi już o pobłażliwość, tylko o to, jak problem z avatarem jest nic nie znaczący- ponieważ ani mi, ani nikomu innemu taka wysokość mojego avatara nie zaszkodzi. Szukanie nowego który akurat będzie miał takie wielkości i w miarę wyglądał, mi natomiast zajmie mnóstwo czasu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gongji
Kogucik

PisanieTemat: Re: Saika Fincke   Pon Sie 03, 2015 3:59 pm

• 1. To było raczej upewnienie się w celu uniknięcia możliwych, późniejszych niedomówień.
  • 3. Owszem, ale przy całkowitym opuszczeniu całego pola nie mogłam być tego pewna - a wcześniej pojawiały się osoby, które uznawały, że albo mają rangi specjalne (pogrubione) albo w ogóle. Nie jest to wymagane, ale mimo wszystko z taką rangą profil wygląda lepiej i dotychczas nikt z niej nie zrezygnował. Jednak jeśli jest to ominięcie celowe, nie będę naciskać.
  • 4. W regulaminie napisane jest, że wymiary 250 na 450 są wymagane. Nie mniejsze, nie większe. I edycja nie jest żadnym problemem, na forum jest dział z awatarniami (w tym jedna moja), mogę spokojnie obrobić tą grafikę, by spełniała wymogi forum. Narzucenie konkretnych wymiarów ma na celu ujednolicenie wyglądu forum, a pracownie powstały właśnie po to, żeby pomagać z problemami przy wymiarach. Przykładowe wykadrowanie:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://amazonisland.forumpl.net
Saika

PisanieTemat: Re: Saika Fincke   Wto Sie 04, 2015 12:22 am

3. Nie mam na to pomysłu, jest druga w nocy, jestem jak moja postać - leniwa, boli mnie też nieco głowa. Tak. To było pominięcie celowe.
4. Avatar ma 250x450. Jakoś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gongji
Kogucik

PisanieTemat: Re: Saika Fincke   Czw Sie 06, 2015 7:46 pm