IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Shivali Kapoor

Go down 
AutorWiadomość
Shivali
Pedagog szkolny
Córa Bollywoodu

Shivali

Wzrost i waga : 170cm/57kg
Data rejestracji : 13/11/2014
Liczba postów : 7

Shivali Kapoor Empty
PisanieTemat: Shivali Kapoor   Shivali Kapoor EmptyPon Lis 24, 2014 7:16 pm
~ D A N E     P E R S O N A L N E ~
Imię i nazwisko: Shivali Kapoor
Przezwisko: Shiva, Shi
Wiek: Dwadzieścia pięć
Pochodzenie: Indie, Varanasi

Miejsce zamieszkania: Dzielnica mieszkalna, domek 237


~ D O D A T K O W E ~
Urodziny: 01.06.
Znak zodiaku: Bliźnięta
Grupa krwi: 0 Rh-
Ulubiony kolor: Czerwień i złoto
Ulubiony kwiat: Chryzantema
Ulubione jedzenie: Wszystko, co ugotuje jej mama
Ulubiony typ muzyki: Klasyczna indyjska
Ulubiony rodzaj filmu: Bollywood
Sport, który uprawia: Taniec brzucha
Zwierzę, które posiada: Dwa koty i dwa psy


~ T E L E F O N ~
Model telefonu: Iphone 5
Kolor obudowy: Czerwony ze złotymi naklejkami.
Ozdoby: Przywieszka z czarnym kotem.
Numer: 875 xxx 453
E-mail: shivali.kapoor77@gmail.com

Tapeta: Ładna, malująca się kobieta. Bo kobiece piękno zawsze jest w modzie.
Dzwonek: Kal Ho Naa Ho - Maahi Ve
Dźwięk wiadomości: Pierwsze 7 sekund Kal Ho Naa Ho - Pretty Woman
Dźwięk alarmu: Kal Ho Naa Ho - It’s Time to the Disco

Kontakty:
Jo
Brak kontaktów


~ R O D Z I N A ~
Niezbyt bogata, za to bardzo liczna. Należą do kasty Ahir, w której skład wchodzą pasterze i mleczarze. Ojciec po wielu latach pracy z trzodą dorobił się własnej mleczarni, którą w przyszłości odziedziczy najstarszy z synów. Matka po ślubie przejęła pieczę nad domem, podczas gdy mąż mógł oddawać się pracy. Należy dodać, że ich małżeństwo było aranżowane przez rodzinę, zgodnie z tradycją. Idąc endogamicznym sposobem tworzenia związków, dziadkowie Shivali postanowili nie plamić rodziny krwią innej kasty i zeswatali ze sobą kuzynów. W Indiach nie było to niczym niezwykłym, choć Shi stara się unikać rozmów na ten temat. Zwłaszcza ze swoimi europejskimi koleżankami.

Amar Kapoor (49l.) – Postawny i całkiem przystojny mężczyzna będący głową rodziny Kapoor. To od niego zależą wszystkie ważne decyzje i nie można go lekceważyć. Jest dosyć oschły i przede wszystkim, bardzo dba o dyscyplinę panującą w jego domu. Dużo czasu poświęca pracy, dzięki czemu udało mu się otworzyć własny interes. W przyszłości przekaże go najstarszemu synowi, który jest jego ulubieńcem. Shivali zawsze miała wrażenie, że jej bracia są lepiej traktowani przez ojca, lecz jak się potem okazało, wiele zrobił i dla niej. Sam udział w egzaminie wstępnym do Akademii Świętej Marii był właśnie jego pomysłem. Amar wiedział, jaki jest status społeczny kobiet w Indiach a także, że nie stać go na zapewnienie dobrej przyszłości córce. Żal mu było też zmarnować talent dziecka, który przejawiał się od najmłodszych lat. Dziewczyna traktuje go więc z należytym szacunkiem i gdy tylko odwiedza rodziców zawsze staje się pokorną córeczką, która spełnia każde polecenie taty.

Amita Kapoor (45l.) – Czwarta córka starego rolnika, który nigdy nie dorobił się potomka płci męskiej. Od najmłodszych lat uczona była wszystkich obowiązków domowych, a także szacunku i uległości wobec mężczyzn. W wieku szesnastu lat zaaranżowano jej małżeństwo z dalekim kuzynem ze strony matki. Od tej pory stała się żoną, panią domu i przede wszystkim – matką. Urodziła łącznie piątkę dzieci i z każdego jest wyjątkowo dumna, choć do jej ulubieńców zalicza się przede wszystkim Shivali, jako jedyna córka. Zawsze bardzo o nią dbała i chciała, by jej życie było lepsze. Choć mentalność nie pozwalała jej sprzeciwić się mężowi, bardzo często broniła swojej córki i gdy ta wyjechała do Akademii Świętej Marii, bardzo za nią tęskniła. Synów traktuje jak każda matka – rozpieszcza i przede wszystkim kocha, lecz podobnie do męża, strzeże dyscypliny.

Akash Kapoor (29l.) – Pierworodny syn Amara i Amity. Najstarszy z całego rodzeństwa, jednocześnie czujący ogromne poczucie odpowiedzialności za rodzinę. W przyszłości ma odziedziczyć majątek po rodzicach i stać się kolejną głową rodu Kapoor. Bardzo spokojny, ale i surowy mężczyzna, który jak dotąd poświęcał się tylko pracy. W ostatnim czasie rodzice zaczęli szukać mu żony, by przygotować go do podtrzymywania linii krwi Kapoorów. Odrobinę oschły i z pozoru nieczuły. Pod maską zimnego typa kryje się jednak dobry brat, który bardzo troszczy się o swoje rodzeństwo, a przede wszystkim o jedyną siostrę, jaką ma. Wiele razy sprzeciwiał się ojcu, by ułatwić życie swoim bliskim. Choć jest bardzo zżyty z Amarem, sercem cały czas jest przy Amicie i tylko jej jest bezwzględnie posłuszny. Nie powie tego na głos, ale cieszy się z obecnego życia Shivali.

Rakesh Kapoor (27l.) – Drugi z braci, urodzony tylko dwa lata po Akeshu. Jest dosyć wysokim i przystojnym mężczyzną, który jak dotąd jedynie bawił się kobietami. Nawet przez chwilę nie pomyślał o zakładaniu rodziny, czy chociaż jakimś długotrwałym związku. Jest potwornie oschły i nie należy do najmilszych. Kobiety są dla niego jedynie rozrywką i żadnej nie traktuje poważnie. Matkę, o ile szanuje jako swoją rodzicielkę, nie ma zamiaru wypełniać jej rozkazów. Podobnie podchodzi do Shivali, która zawsze była dla niego utrapieniem i jedyne, do czego była mu potrzebna, to opieka nad domem. Do tej pory nie potrafi zrozumieć ścieżki, jaką podążyła jego siostra. Uważa, że powinna skończyć te całe zabawy w bycie panią pedagog i znaleźć swoje miejsce w Indiach, u boku bogatego męża, którego wybraliby jej rodzice. Pracuje w Złotej Świątyni, gdzie modli się i składa hołd bogowi Śiwie Wiśweśwarze.

Shiva Kapoor (25l.) – Brat bliźniak Shivali, starszy od niej jedynie o siedem minut. W przeciwieństwie do starszego rodzeństwa, jest bardzo otwartym i pogodnym chłopakiem. Dla matki i siostry jest w stanie zrobić wszystko, a one wiele potrafią mu wybaczyć. Z pozoru hałaśliwy i odrobinę głupkowaty, w sytuacjach kryzysowych jest niezastąpiony. Jak to często z bliźniakami bywa, Shivali i Shiva są swoimi przeciwieństwami i często sobie dokuczają. Mimo to, chłopak jest jedyną osobą, której dziewczyna potrafi się wyżali. Jako jedyny także zna prawdę o jej orientacji seksualnej i nie ma z tym żadnych problemów. Choć tęskni za siostrą, cieszy się z jej decyzji. Uważa, że choć nie może jej zapewnić dobrobytu sam, dzięki wyspie Amazon ma ona możliwość życia w naprawdę dobrych warunkach, o jakich w Indiach mogłaby jedynie śnić. Pracuje z turystami, oprowadzając ich po całym świętym mieście. Niebawem ma się ożenić z córką handlarza, najlepszego przyjaciela ojca. Gdy byli mali, bawili się całą trójką nad rzeką i Shivali bardzo cieszy się z faktu, iż Lakshmi stanie się częścią ich rodziny.

Devdas Kapoor (15l.) – Najmłodszy z rodzeństwa, jeszcze uczący się chłopaczyna. Pomiędzy nim, a starszymi braćmi jest spora różnica wieku, dlatego nikt w rodzinie nie traktuje go zbyt poważnie. Kiedy Shivali dostała się do Akademii miał zaledwie dwa lata, dlatego też jego więź z siostrą jest dosyć powierzchowna i nie są ani trochę ze sobą zżyci. Widują się bardzo rzadko, jedynie gdy dziewczyny przyjeżdża do domu na święto Śiwaratri w marcu bądź na czas zbiorów w sierpniu. Chłopak planuje zostać w przyszłości lekarzem, więc ku uciesze matki, bardzo dużo się uczy. Należy dodać, iż jest on oczkiem w głowie Amity, a Shivali się tylko z tego śmieje. Choć kocha Devdasa, jak każdego ze swoich braci. Chłopak jest sympatyczny i ambitny, co dziewczyna bardzo w nim ceni i podziwia.


~ R E L A C J E ~
Jo Valentine – Najlepsza przyjaciółka Shivali. Poznały się kilka lat temu i gdy Jo postanowiła zostać na wyspie, hinduska zdecydowała się na to samo. Codziennie spędzają ze sobą mnóstwo czasu, siedząc, pijąc i plotkują podczas lekcji.
Madilyn Seeley – Studentka poznana w gabinecie Jo. Nie miały jednak okazji porozmawiać dłużej, gdyż dziewczyna poszła w swoją stronę.


~ H I S T O R I A ~

Już wkrótce.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://irysek.tumblr.com/
 
Shivali Kapoor
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Amazon Island :: OFF TOP :: Inne-
Skocz do: